Wie is wie

Nieuwpoort, Ger

Directeur Netherlands Space Office
E g.nieuwpoort@spaceoffice.nl
T 088 042 4545

Akker, van Robert

Hoofd Strategie & Ondersteuning
E r.vanakker@spaceoffice.nl
T 088 042 4543

Bakker, Adri

Adviseur Satelliettoepassingen
E a.bakker@spaceoffice.nl
T 088 042 4064

Beekhuizen, van Daniël

Adviseur Technologie
E d.vanbeekhuizen@spaceoffice.nl
T 088 042 4526

Bleeker, Thomas

Senior Adviseur Maatschappelijk Gebruik
E t.bleeker@spaceoffice.nl
T 088 042 4606

Boumans, Luc

Senior Adviseur Technologie
E l.boumans@spaceoffice.nl
T 088 042 4536

Carpay, Joost

Coördinator ESA
E j.carpay@spaceoffice.nl
T 088 042 4525

Doorne, van Ties

Adviseur Financiën
E t.vandoorne@spaceoffice.nl
T 088 042 4522

Förster, Harry

Coördinator Nationale Projecten
E h.forster@spaceoffice.nl
T 088 042 4527

Glazener, Jeroen

Senior Adviseur Navigatie
E j.glazener@spaceoffice.nl
T 088 042 4530

Grant, Jennifer

Senior Adviseur Operationeel Gebruik
E j.grant@spaceoffice.nl
T 088 042 4626

Grim, Ruud

Senior Adviseur Operationeel Gebruik
E r.grim@spaceoffice.nl
T 088 042 4533

Haar, van de Gerard

Adviseur ESA Strategie en Rapportages
E g.vandehaar@spaceoffice.nl
T 088 042 4524

Hollman, Daniëlle

Adviseur Wetenschappelijke Programma's
E d.hollman@spaceoffice.nl
T 088 042 4544

Koop, Radboud

Coördinator Wetenschap
E r.koop@spaceoffice.nl
T 088 042 4528

Loon, van Jasper

Adviseur Operationeel Gebruik
E j.vanloon@spaceoffice.nl
T 088 042 4532

Loos, Mark

Adviseur Operationeel Gebruik
E m.loos@spaceoffice.nl
T 088 042 5072

Manurat, Glenn

Financieel Economisch Medewerker
E g.manurat@spaceoffice.nl
T 088 042 4521

Meijvogel, Bert

Senior Adviseur Kennistransfer en Telecom
E b.meijvogel@spaceoffice.nl
T 088 042 4529

Peeters, Ramon

Senior Adviseur Satelliettoepassingen
E r.peeters@spaceoffice.nl
T 088 042 4079

Putten, van Nico

Plaatsvervangend directeur
E n.vanputten@spaceoffice.nl
T 088 042 4541

Pont, Wouter

Adviseur ESA financiën
E w.pont@spaceoffice.nl
T 088 042 4538

Seggelen, van Geert

Adviseur Gebruik / G4AW
E g.vanseggelen@spaceoffice.nl
T 088 042 5824

Uum, van Joost

Senior Adviseur Satelliettoepassingen
E j.vanuum@spaceoffice.nl
T 088 042 5135

Van der Ven - Heederik, Victoria

Secretaresse
E v.vanderven@spaceoffice.nl
T 088 042 4546

Wamsteker, Jasper

Hoofd Communicatie & Educatie
E j.wamsteker@spaceoffice.nl
T 088 042 4549