Wie is wie

Harm van de Wetering

Directeur
E h.vandewetering@spaceoffice.nl
T 088 042 4500

Robert van Akker

Hoofd Strategie & Ondersteuning
E r.vanakker@spaceoffice.nl
T 088 042 4543

Adri Bakker

Adviseur Satelliettoepassingen
E a.bakker@spaceoffice.nl
T 088 042 4064

Daniël van Beekhuizen

Adviseur Technologie
E d.vanbeekhuizen@spaceoffice.nl
T 088 042 4526

Thomas Bleeker

Senior Adviseur Maatschappelijk Gebruik
E t.bleeker@spaceoffice.nl
T 088 042 4606

Luc Boumans

Senior Adviseur Technologie
E l.boumans@spaceoffice.nl
T 088 042 4536

Joost Carpay

Coördinator ESA
E j.carpay@spaceoffice.nl
T 088 042 4525

Ties van Doorne

Adviseur Financiën
E t.vandoorne@spaceoffice.nl
T 088 042 4522

Harry Förster

Coördinator Nationale Projecten
E h.forster@spaceoffice.nl
T 088 042 4527

Jeroen Glazener

Senior Adviseur Navigatie
E j.glazener@spaceoffice.nl
T 088 042 4530

Jennifer Grant

Senior Adviseur Wetenschap en Gebruik
E j.grant@spaceoffice.nl
T 088 042 4626

Ruud Grim

Senior Adviseur Operationeel Gebruik
E r.grim@spaceoffice.nl
T 088 042 4533

Gerard van de Haar

Adviseur ESA Strategie en Rapportages
E g.vandehaar@spaceoffice.nl
T 088 042 4524

Danielle Hollman

Adviseur Wetenschappelijke Programma's
E d.hollman@spaceoffice.nl
T 088 042 4544

Radboud Koop

Coördinator Wetenschap
E r.koop@spaceoffice.nl
T 088 042 4528

Jasper van Loon

Adviseur Operationeel Gebruik
E j.vanloon@spaceoffice.nl
T 088 042 4532

Mark Loos

Adviseur Operationeel Gebruik
E m.loos@spaceoffice.nl
T 088 042 5072

Glenn Manurat

Financieel Economisch Medewerker
E g.manurat@spaceoffice.nl
T 088 042 4521

Bert Meijvogel

Senior Adviseur Kennistransfer en Telecom
E b.meijvogel@spaceoffice.nl
T 088 042 4529

Ramon Peeters

Senior Adviseur Satelliettoepassingen
E r.peeters@spaceoffice.nl
T 088 042 4079

Wouter Pont

Adviseur ESA financiën
E w.pont@spaceoffice.nl
T 088 042 4538

Nico van Putten

Plaatsvervangend directeur
E n.vanputten@spaceoffice.nl
T 088 042 4541

Raymond Sluiter

Senior Adviseur Data & Applicaties
E r.sluiter@spaceoffice.nl
T +31 (0) 6 11 74 40 79

Elise van Tilborg

Adviseur Gebruik Ruimtevaart
E e.vantilborg@spaceoffice.nl
T 088 042 4500

Joost van Uum

Senior Adviseur Satelliettoepassingen
E j.vanuum@spaceoffice.nl
T 088 042 5135

Victoria van der Ven - Heederik

Secretaresse
E v.vanderven@spaceoffice.nl
T 088 042 4546

Désirée Vermeulen

Projectmedewerker
E n.d.vermeulen@spaceoffice.nl
T +31 (0) 6 15 25 48 76

Jasper Wamsteker

Hoofd Communicatie & Educatie
E j.wamsteker@spaceoffice.nl
T 088 042 4549