Wie is wie

Harm van de Wetering

Directeur
E h.vandewetering@spaceoffice.nl
T via secretariaat: 088 042 4500 / 06 21365013

Nico van Putten

Plaatsvervangend directeur
E n.vanputten@spaceoffice.nl
T via secretariaat: 088 042 4500 / 06 21365013

Robert van Akker

Hoofd Strategie & Ondersteuning
E r.vanakker@spaceoffice.nl
T 088 042 4543 / 06 233 688 53

Coco Antonissen

Adviseur Satelliettoepassingen
E c.antonissen@spaceoffice.nl
T 088 042 1029 / 06 213 399 74

Adri Bakker

Adviseur Satelliettoepassingen
E a.bakker@spaceoffice.nl
T 088 042 4064 / 06 481 309 13

Daniël van Beekhuizen

Adviseur Technologie
E d.vanbeekhuizen@spaceoffice.nl
T 088 042 4526 / 06 126 143 72

Thomas Bleeker

Senior Adviseur Maatschappelijk Gebruik
E t.bleeker@spaceoffice.nl
T 088 042 4606 / 06 250 478 74

Luc Boumans

Senior Adviseur Technologie
E l.boumans@spaceoffice.nl
T 088 042 4536 / 06 536 778 28

Joost Carpay

Coördinator ESA
E j.carpay@spaceoffice.nl
T 088 042 4525 / 06 537 927 06

Nout van Deijck

Adviseur Artificial Intelligence
E nout.vandeijck@spaceoffice.nl
T 088 042 5878 / 06 154 852 95

Ties van Doorne

Adviseur Financiën
E t.vandoorne@spaceoffice.nl
T 088 042 4522 / 06 536 941 57

Harry Förster

Coördinator Nationale Projecten
E h.forster@spaceoffice.nl
T 088 042 4527 / 06 513 269 68

Jeroen Glazener

Senior Adviseur Navigatie
E j.glazener@spaceoffice.nl
T 088 042 4530 / 06 224 946 89

Jennifer Grant

Senior Adviseur Wetenschap en Gebruik
E j.grant@spaceoffice.nl
T 088 042 4626 / 06 291 193 88

Ruud Grim

Senior Adviseur Operationeel Gebruik
E r.grim@spaceoffice.nl
T 088 042 4533 / 06 300 494 71

Gerard van de Haar

Adviseur ESA Strategie en Rapportages
E g.vandehaar@spaceoffice.nl
T 088 042 4524 / 06 552 737 65

Vera Hollander

Rijkstrainee
E v.r.hollander@spaceoffice.nl
T 06 1106 8932

Danielle Hollman

Adviseur Wetenschappelijke Programma's
E d.hollman@spaceoffice.nl
T 088 042 4544 / 06 502 315 89

Radboud Koop

Coördinator Wetenschap
E r.koop@spaceoffice.nl
T 088 042 4528 / 06 278 789 58

Jasper van Loon

Adviseur Operationeel Gebruik
E j.vanloon@spaceoffice.nl
T 088 042 4532 / 06 502 315 87

Mark Loos

Adviseur Operationeel Gebruik
E m.loos@spaceoffice.nl
T 088 042 5072 / 06 158 862 97

Glenn Manurat

Financieel Economisch Medewerker
E g.manurat@spaceoffice.nl
T 088 042 4521 / 06 515 294 06

Bert Meijvogel

Senior Adviseur Kennistransfer en Telecom
E b.meijvogel@spaceoffice.nl
T 088 042 4529 / 06 515 300 33

Kees Oude Lenferink

Adviseur Satelliettoepassingen
E k.oudelenferink@spaceoffice.nl
T 088 042 4199 / 06 212 713 69

Ramon Peeters

Senior Adviseur Satelliettoepassingen
E r.peeters@spaceoffice.nl
T 088 042 4079 / 06 481 309 05

Wouter Pont

Adviseur ESA financiën
E w.pont@spaceoffice.nl
T 088 042 4538 / 06 525 657 86

Joanna Ruiter

Adviseur Satelliettoepassingen
E j.ruiter@spaceoffice.nl
T 088 042 1606 / 06 213 256 45

Raymond Sluiter

Senior Adviseur Data & Applicaties
E r.sluiter@spaceoffice.nl
T 06 117 440 79

Joost van Uum

Senior Adviseur Satelliettoepassingen
E j.vanuum@spaceoffice.nl
T 088 042 5135 / 06 524 010 72

Victoria van der Ven - Heederik

Secretaresse
E v.vanderven@spaceoffice.nl
T 088 042 4546 / 06 257 080 81

Anne Versteeg

Rijkstrainee
E A.Versteeg@spaceoffice.nl
T 088 04 21411 / 06 14 99 57 81

Jasper Wamsteker

Hoofd Communicatie & Educatie
E j.wamsteker@spaceoffice.nl
T 088 042 4549 / 06 525 259 14