Wie is wie

Harm van de Wetering

Directeur
E h.vandewetering@spaceoffice.nl
T via secretariaat: 088 042 4500 / 06 257 080 81

Joost Carpay

Plaatsvervangend directeur / Programmamanager Sturing Institutionele Programma’s
E j.carpay@spaceoffice.nl
T 088 042 4525 / 06 537 927 06

Jasper van Loon

Directielid / Programmamanager Versterken Ruimtevaartsector
E j.vanloon@spaceoffice.nl
T 088 042 4532 / 06 502 315 87

Robert van Akker

Programmamanager Bedrijfsvoering
E r.vanakker@spaceoffice.nl
T 088 042 4543 / 06 233 688 53

Coco Antonissen

Adviseur Satelliettoepassingen
E c.antonissen@spaceoffice.nl
T 088 042 1029 / 06 213 399 74

Daniël van Beekhuizen

Senior Adviseur ESA en EU
E d.vanbeekhuizen@spaceoffice.nl
T 088 042 4526 / 06 126 143 72

Kathelijne Beenen

Adviseur Satelliettoepassingen
E k.beenen@spaceoffice.nl
T 088 042 5295 / 06 111 577 75

Airien Bhagwandas

Teammanager NSO
E a.bhagwandas@spaceoffice.nl
T 06 118 047 84

Thomas Bleeker

Programmamanager Internationale Betrekkingen en Handelsbevordering
E t.bleeker@spaceoffice.nl
T 088 042 4606 / 06 250 478 74

Luc Boumans

Senior Adviseur Technologie
E l.boumans@spaceoffice.nl
T 088 042 4536 / 06 536 778 28

Kees van Duijvendijk

Adviseur satelliettoepassingen
E k.vanduijvendijk@spaceoffice.nl
T 088 042 4818 / 06 216 281 66

Harry Förster

Coördinator Nationale Projecten
E h.forster@spaceoffice.nl
T 088 042 4527 / 06 513 269 68

Jeroen Glazener

Senior Adviseur Navigatie
E j.glazener@spaceoffice.nl
T 088 042 4530 / 06 224 946 89

Ruud Grim

Programmamanager Ruimtevaart voor Mondiale Duurzame Ontwikkeling
E r.grim@spaceoffice.nl
T 088 042 4533 / 06 300 494 71

Gerard van de Haar

Adviseur ESA Strategie en Rapportages
E g.vandehaar@spaceoffice.nl
T 088 042 4524 / 06 552 737 65

Ràihaan Jagga

Senior Adviseur Financiën
E r.jagga@spaceoffice.nl
T 088 042 5948 / 06 213 399 63

Radboud Koop

Senior Adviseur
E r.koop@spaceoffice.nl
T 088 042 4528 / 06 278 789 58

Wim Looijen

Programmamanager Bevorderen Gebruik Ruimtevaart
E w.looijen@spaceoffice.nl
T 088 042 3705 / 06 196 529 71

Mark Loos

Adviseur Operationeel Gebruik
E m.loos@spaceoffice.nl
T 088 042 5072 / 06 158 862 97

Glenn Manurat

Financieel Economisch Medewerker
E g.manurat@spaceoffice.nl
T 088 042 4521 / 06 515 294 06

Bert Meijvogel

Senior Adviseur Kennistransfer en Telecom
E b.meijvogel@spaceoffice.nl
T 088 042 4529 / 06 515 300 33

Kees Oude Lenferink

Adviseur Satelliettoepassingen
E k.oudelenferink@spaceoffice.nl
T 088 042 4199 / 06 212 713 69

Ramon Peeters

Senior Adviseur Satelliettoepassingen
E r.peeters@spaceoffice.nl
T 088 042 4079 / 06 481 309 05

Wouter Pont

Adviseur ESA financiën
E w.pont@spaceoffice.nl
T 088 042 4538 / 06 525 657 86

Joanna Ruiter

Adviseur Satelliettoepassingen
E j.ruiter@spaceoffice.nl
T 088 042 1606 / 06 213 256 45

Raymond Sluiter

Senior Adviseur Data & Applicaties
E r.sluiter@spaceoffice.nl
T 06 117 440 79

Victoria van der Ven - Heederik

Directiesecretaresse
E v.vanderven@spaceoffice.nl
T 088 042 4546 / 06 257 080 81

Lauran Verstraeten

Adviseur Satelliettoepassingen
E l.verstraeten@spaceoffice.nl
T 088 042 5944 / 06 156 508 86

Iris Vesters

Management ondersteuner
E i.vesters@spaceoffice.nl
T 088 042 4539/ 06 1296 1990

Jasper Wamsteker

Programmamanager Communicatie & Educatie
E j.wamsteker@spaceoffice.nl
T 088 042 4549 / 06 525 259 14